Düz Konveyör Kayışlar

Düz Konveyör Kayışlar ın Nitelikleri, Enerji tüketiminde yüksek tasarruf sağlayan nitelikleri ile dikkat çeken düz kayışlar, aynı zamanda da yüksek verim sağlayan yapıları ile kullanım alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım esnasında, hem yüksek hem de düşük devirlerde üstün performansla çalışmaları, hassas makina başarısına da katkıda bulunmaktadır.

Düz Konveyör Kayışlar

Düz Konveyör Kayışların Kullanım Alanları

Düz kayışlar, tasarruflu nitelikleri ve yüksek performansları ile pek çok alanda tercih edilmektedir. Bu alanlar; Gıda, tekstil, kimya, ilaç, ağaç – mobilya – kağıt, metal işleme ve makina imalat sektörleri olarak sıralanabilir.

Düz Konveyör Kayış Türleri

Tıraşlı düz konveyör kayışlar

Gres ve yağ gibi etkenlere dayanıklılığı ile dikkat çeken bu kayışlar, sürtünme ve çekme kuvvetini arttırmak amacıyla geliştirilmiş olan ve yüksek ısıya dayanıklı nitelikteki dirençli makinelerde çok yüksek bir performans sağlamaktadır.

Tıraşlı düz kayışların üretimi esnasında; polyamid, elastomer, polyester, poliüretan, termoplastik, deri, PVC, doğal kauçuk, aramid ve bazı özel dokumalar kullanılmaktadır.

Tıraşlı düz kayışların; iplik büküm makineleri, tekstil, matbaa kayışları, kağıt kesme, gezer kayışı, katlama makineleri, ana rotor kayışı, katlama kayışı, tarak kayışı, iğ şeridi, tanjansiyel kayış ve bobin kayışı gibi türleri bulunmaktadır. Bu ürünler, matbaa ve tekstil öncelikli olmak üzere pek çok sektörde kullanılmaktadır.

Düz Konveyör Kayış Örnekleri

Sonsuz düz konveyör kayışlar

 Yüksek ısıya dayanıklı nitelikteki dirençli makinelerde çok yüksek bir performans sağlayan, çekme ve sürtünme kuvvetini arttırmak amacıyla geliştirilmiş olan, aynı zamanda gres ve yağ gibi etkenlere dayanıklılığı ile dikkat çeken bu düz kayışlar, yüksek ısılara dirençli makinelerde çok iyi bir performans sağlamaktadır.

Sonsuz düz kayışların üretimi esnasında; polyamid, elastomer, polyester, poliüretan, termoplastik, deri, PVC, doğal kauçuk, aramid ve bazı özel dokumalar kullanılmaktadır.

Sonsuz düz kayışlar; iplik büküm makineleri, tekstil, matbaa kayışları, kağıt kesme, gezer kayışı, katlama makineleri, ana rotor kayışı, katlama kayışı, tarak kayışı, iğ şeridi, tanjansiyel kayış ve bobin kayışı gibi türleri bulunmaktadır. Bu ürünler, matbaa ve tekstil öncelikli olmak üzere pek çok sektörde kullanılmaktadır.

Parmak geçme düz kayışları

Çekme ve sürtünme kuvvetini artırmak için geliştirilen, gres ve yağ gibi etkenlere dayanıklılığı ile dikkat çeken söz konusu kayışlar, yüksek ısıya dayanıklı nitelikteki dirençli makinelerde de yüksek performans sağlamaktadır.

Parmak geçme düz kayışların üretimi esnasında; polyamid, elastomer, polyester, poliüretan, termoplastik, deri, PVC, doğal kauçuk, aramid ve bazı özel dokumalar kullanılmaktadır.

Parmak geçme düz kayışlar; iplik büküm makineleri, tekstil, matbaa kayışları, kağıt kesme, gezer kayışı, katlama makineleri, ana rotor kayışı, katlama kayışı, tarak kayışı, iğ şeridi, tanjansiyel kayış ve bobin kayışı gibi türleri bulunmaktadır. Bu ürünler, matbaa ve tekstil öncelikli olmak üzere pek çok sektörde kullanılmaktadır.

Menü
Canlı Destek