Silindir Sargı Bantları

Silindir Sargı Bantları | Tabi kauçuk, sentetik kauçuk, poliüretan, silikon, pu ve pvc malzemelerden üretilen silindir sargı bantları, tekstil sektöründe kumaş çekiminde, diğer sektörlerde ise çekme ve sürtünme kuvvetini arttırmada kullanılan farklı desenlerde ürünlerdir. Kendinden yapışkanlı ve yapışkansız olup uygulaması kolaydır.

Silindir sargı bantları özellikleri

Antistatik özellikteki prosesler, yağlı ve yüksek ısılı ortamlar için özel üretimleri mevcuttur.

Düz, beyaz, gir, kum desen portakal rengi, mavi, bordo ve daha birçok renkleri bulunur.

Uygulanması kolay ve pratiktir.

Sürtünme ve çekme katsayısını arttırmak için kullanılır.

Tekstil sektörü başta olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır.

Farklı desen yüzeylerinde alternatifleri mevcuttur.

Kalınlık, yüzey kaplama sertliği ve max. çalışma sıcaklığı olarak her ihtiyaca cevap veren çeşitleri bulunur.

Silindir sargı bant üretimi

Onlarca çeşitteki silindir sargı bantları ile firmamız, profesyonel bir çözüm ortağı olarak yüksek kalitede ürünlere sahip güvenilir ve işinin ehli bir firmadır. Düz ve desenli silindir sargı bantlarındaki renk seçeneği ise oldukça fazladır. Tutuculuk isteyen taşıma sistemleri ve ve eğimli konveyörlerde tekstil, seramik, mermer, , montaj hatları, lojistik ve gıda sektörüne kadar birçok alanda kullanılan malzemeler üretmektedir. Gerek ağır gerekse hafif malzemelerin taşınmasında önemli rol oynar. Bir çeşit kaplama malzemesi olan silindir sargı bandı ihtiyacınızı en kaliteli malzemeleri en hesaplı fiyatlarla firmamızdan satın alarak temin edebilirsiniz.

Yapışkansız Teflon Bantlar

Silindir sargı bant kullanımı

Tekstil sektöründe kumaş çekiminde kullanılan silindir sargı bantları, rulo ve kasnak yüzeylere kaplanarak kullanılır. Yüksek kalitede olup rulo kaplama ürünlerdir. Üretimde ürün kalitesinde devamlılık sağlar ve ıslak işlemede de aynı kalitede bir kullanıma sahiptir. Tekstil yanında matbaa endüstrisinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Antistatik yapısı ile özel uygulamalarda da tercih edilir. Birinci sınıf hammaddeden ürettiği silindir sargı bantları ile firmamız, uluslararası kalitedeki ürünleri ile ilk tercihler arasındadır.

Aşınma ve gres yağına karşı dayanıklı olan uzun ömürlü ürünleri ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız olan silindir sargı bandını seçin, ihtiyacınızı belirleyin, siparişinizi hemen verin. En hesaplı fiyatlarla en kaliteli ürünleri sektörün lider firmasından satın alarak üretim kalitenizde süreklilik sağlayın.

Silindir Sargı Bantları | Rulo ve kasnak yüzeylerine kaplanan PVC, Kauçuk, Poliüretan ve Silikon malzemelerden üretilen çekme ve sürtünme kuvvetlerini arttırıcı özelliklerde ve farklı yüzey desenlerine sahip malzemeler.

Yağlı ve yüksek ısı bulunan ortamlar ile antistatik özellik isteyen prosesler için özel olarak üretilmektedirler.

Ağustos 2020
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Menü