Konveyör Bantları

Konveyör Bantları

Konveyör Bantları | Bu sistemler birçok ticari ve endüstriyel tesiste bir alandan ötekine öğelerin sürekli taşınması için gereklidir. Bant sistemlerimizle üretim sürelerini önemli ölçüde azaltmaya ve genel işgücü maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmaktayız. Müşterilerimiz fabrika montaj hatları, örneğin, işlemi daha verimli hale getirmek için daima bizim ürünlerimiz olan taşıyıcı bantları kullanır. Küçük perakende mağazalarında bile, malların taranmasından önce ve sonra hareket etmesini sağlamak için konveyör bantları bulunmaktadır. Aslında, neredeyse her endüstrinin her alanında konveyör bantlama işlemini kullanır.

Hizmet verdiğimiz endüstrilerin bazı örnekleri arasında yiyecek ve içecek işleme, ilaç, atık yönetimi, öğütme, posta sıralama ve yazdırma yer almaktadır. Konveyör bantlama sistemlerimiz, çeşitli motor tiplerinde de yaygındır. Konveyör teknolojisi olmadan, bu ve diğer endüstrilerdeki tesisler, hiçbir zaman verimli bir şekilde çalışamaz. Malları taşımak ve sıralamak için el işçiliği gerekecektir, bu da çok zaman alıcı olacaktır.

Konveyör Bantları

Günümüzde, konveyör bantları çok çeşitli kauçuk malzemeler ve polimer malzemelerden temin edilebilir. Sayısız ortamda çalışabilirler. Genel olarak, konveyör bantları düzdür ve kauçuk gibi elastik bir malzemeden yapılmıştır. Çalışmak için, çoğu zaman bir elektrik motoruyla çalışan bir dizi makaraya monte edilirler.

Malzeme ve Ekipman Açısında Yeterliliğe Sahibiz

Ülkemizin önde gelen konveyör bant üreticilerinin bir parçası olan firmamız tüm illerimizdeki imalat ve sanayi endüstrilerine kaliteli konveyör bantları sunmaktadır. Hortum astarları ve taşıyıcı konveyör bantları gibi bir dizi uzman ürünle tamamlanan endüstriyel kauçuk konveyör bant üretiminde lider bir konuma sahibiz. Ürünlerimiz kalite ve güvenilirlik açısından dünya standardı olarak kabul edilmektedir. Bütün ülkeye yayılan hizmet ağımız ile en geniş ve en kapsamlı konveyör bant stoğuna sahibiz. Üretim tesisimizde mühendislerimiz ve uzmanlarımız en iyi konveyör bant kalitesi elde etmek için çalışmalarına proje bazında devam etmektedir.

Konveyör Bant Malzemeleri

Tipik bir düz kayış, ilave dayanıklılık ve aşınma direnci için iki veya daha fazla katmana sahiptir. Çekirdek malzeme bir kumaş veya tel örgüdür. Yaygın örnekler arasında aramid elyaf, polyester, pamuk, çelik, paslanmaz çelik veya galvanizli çelik bulunmaktadır.

Bu çekirdek, ağın her iki tarafındaki katmanlar halinde kaplanmıştır. Müşterilerimiz için seçilen malzeme dayanıklı, sağlam ve kesintisiz çalışabildiği sürece, çeşitli malzemeler kullanarak bu katmanları daha da geliştirebiliriz. Materyal, aynı zamanda, esnek ve tamamen kesintisiz veya bir dizi sert ama hafif parçadan oluşabilir. Müşterilerimizin kullanmış olduğu en yaygın konveyör bant sistemi lastik kemer türü olmakla birlikte, genellikle PVC veya poliüretan gibi bir plastik bantlar da seçilmektedir.

Haziran 2021
PSÇPCCP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Menü